Вірамакс

Вірамакс

ua

Баштовий кран POTAIN MC85B
від 3 425 602,07 ₴Баштовий кран POTAIN MC85BКод: 11
Наземная / підземна парковка smart tower
від 221 616,30 ₴Наземная / підземна парковка smart towerПід замовлення
Електричний Бетононасос HBTS50-12-55
від 2 406 744,94 ₴Електричний Бетононасос HBTS50-12-55Під замовлення
Бетонораздаточние стріла Boom Makina BHD 32 + 4
3 881 423,20 ₴Бетонораздаточние стріла Boom Makina BHD 32 + 4Під замовлення

Про компанію

Міжнародна група компаній «ВІРАМАКС» — експерт у сфері будівельної техніки та обладнання, абсолютний лідер будівельного ринку України за обсягом орендного парку фасадних люлек та будівельних лісів, вишок-тур та щоглових витягів.

Сфера діяльності:

Будівельні люльки, будівельні риштування (рамні та модульні), вежі-тури, будівельні підйомники та платформи, будівельна опалубка. Офіційно представляємо в Україні компанії: Wilhelm Layher GmbH & Co.KG (рамні та модульні будівельні риштування, сценічні конструкції) — Німеччина; Encomat, S.A. (вантажні та вантажопасажирські щоглові підйомники) — Іспанія; Maber Hoist SRL (вантажопасажирські щоглові витяги) — Італія; Alimak Hek AB (вантажопасажирські, двощоглові підйомники) — Швеція. Поставляємо на ринок України будівельні колиски різних конфігурацій, у тому числі ZLP 630 від провідних виробників Азії.

У 2017 році було запущено нову сервісну послугу — Швидка будівельна допомога, завданням якої є оперативне усунення поломок будівельного обладнання у будь-якому регіоні України.

Історія:

Компанія була заснована у 2004 році. За час своєї діяльності ми напрацювали велику клієнтську базу. Нам довіряють та є нашими постійними клієнтами компаній як в Україні, так і за кордоном. Серед наших партнерів — флагмани будівельного ринку: ПрАТ Київміськбуд, ТОВ Кадор груп, ТОВ Будова, ТОВ Стікон, ТОВ Гефест, ПРАТ Чумак, ТОВ Гарантбудінвест, ТОВ Грінвуд, ТОВ Львів лад, ТОВ Алькарім Буд, ТПП Гарант, ТОВ Альматін і т.д.

Географія:

На даний момент на території України працює 3 представництва МГК Вірамакс у містах: Київ, Одеса, Львів, зі своїми складами та сервісною службою. Плануємо відкрити представництва у всіх великих містах України у найближчі 5 років.

Наші переваги:

  • Бездоганний сервіс, оперативний виїзд та усунення поломок від 2 годин;
  • Висока якість обладнання;
  • Постійна наявність обладнання на регіональних складах компанії;
  • Постійна наявність запасних частин на регіональних складах компанії;
  • Наш парк техніки та обладнання завжди поруч;
  • Вам не потрібно вкладати активи у купівлю обладнання та утримання технічної служби;
  • Все наше обладнання сертифіковане на території України.

Наша місія

«Забезпечити клієнта якісним та безпечним обладнанням для будівництва»